Doradzam w obszarze ubezpieczenia życia i zdrowia poprzez budowanie nowoczesnych programów ubezpieczeniowych zawieranych przez ludzi w formie grupowego ubezpieczenia na życie oraz w formie indywidualnej. Tworzę rozwiązania dla właścicieli firm oraz kadry zarządzającej.

Obsługuję zakłady pracy, zatrudniające łącznie 1300 Pracowników oraz około 100 Klientów indywidulnych. Pomagam moim Klientom zgłaszać świadczenia w trudnych momentach ich życia (zgony najbliższych, wypadki, ciężkie choroby).

Uważam, że każdy człowiek powinien posiadać swoje bezpieczeństwo ubezpieczeniowo-finansowe. Co przez to rozumiem?

Jak pokazują badania na przestrzeni stuleci nic się nie zmieniło: wszyscy pragniemy być zdrowi, bezpieczni i mieć pieniądze. Chcemy żyć spokojnie i móc spełniać swoje marzenia. Niestety, czasami życie daje nam potężnego kopa. Chorujemy, ulegamy wypadkom, jesteśmy zadłużeni, pieniędzy starcza nam od pierwszego do pierwszego. Co wtedy?

Na rynku polskim jest przeszło 30-ści firm ubezpieczeniowych na życie. Które ubezpieczenie wybrać? W formie indywidualnej, a może grupowej? Jak zrozumieć ofertę? Co jest tanie, a co drogie? Na co należy zwrócić uwagę? Co jest mi to potrzebne? Ja to wiem. Robię to od 20-stu lat i jestem w tym bardzo dobra:

jestem w stanie przeanalizować ofertę każdego Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie,
nie proponuję szablonowych ofert, wybieram z każdego Towarzystwa, to co najlepsze,
przeprowadzam szczegółową analizę posiadanych polis na życie i optymalizuję ich koszty.