Dzień dobry,

nazywam się Sylwia Zrąbkowska. Ideą mojej firmy jest pokazywanie drogi do finansowej wolności oraz zabezpieczenie jej na skutek nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

Od 1998 roku działam w branży ubezpieczeniowo - finansowej. Przez wiele lat budowałam i szkoliłam zespół sprzedażowy w PZU Życie SA. Obecnie jestem właścicielką Centrum Ubezpieczeń na Życie Sylwia Zrąbkowska. Po 15-stu latach pracy w korporacji skupiłam się na budowaniu własnej marki. Współpracuję z największymi podmiotami na rynku, działającymi w sektorze ubezpieczeń na życie. Lubię pracować z ludźmi pełnymi energii, którzy nie narzekają, tylko biorą sprawy w swoje ręce.

Dlaczego ja?

robię audyty ubezpieczeń grupowych w zakładach pracy,
znam rozwiązania ubezpieczeniowo - kapitałowe dostępne na polskim rynku i jestem specjalistką od ich restrukturyzacji,
ciągle doskonalę swoje kompetencje i poszukuję innowacyjnych rozwiązań,
chcę wnieść nowe spojrzenie na rynek ubezpieczeń i inwestycji,
jestem sygnatariuszką Kodeksu Etyki PIPUiF,
jestem dumna, że moje doradztwo jest już wielopokoleniowe, tworzę programy dla dzieci i wnuków moich Klientów z lat 90-tych.

Dodatkowo posiadam specjalistycznie wykształcenie. Ukończyłam Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu i chwalę się dyplomem pośrednictwa i doradztwa finansowego. Wiedzę zdobywam u takich Mentorów jak Anthony Robbins, T.Harv Eker, M. de Maria oraz Przedsiębiorców, z którymi spotykam się na co dzień. Uczestniczę w szkoleniach wspierających rozwój osobisty. Jestem pasjonatką tańca, zdrowego odżywiania, wędrówek górskich i jazdy rowerem oraz szczęśliwą i dumną mamą dorosłego Daniela.